Новини сайту

Всеукраїнська олімпіада "Майбутнє з Політехнікою" 2023

Rom An -

Всеукраїнська олімпіада школярів

"Майбутнє з Політехнікою" 

у Національному університеті «Львівська політехніка»

 

з навчальних дисциплін:
українська мова, англійська мова, математика, фізика, хімія, історія України, інформатика, економіка та державне управління

---------------------------------------------------------


Топ-учасники І туру предметних олімпіад з математики та фізики, які проходять у ІІ тур

Rom An -

Список переможців І туру з математики*

Топ-учасники І туру

з математики, які пройшли у ІІ тур

олімпіади «Майбутнє з Політехнікою»

Прізвище, Ім'я

Оцінка/100

Бабій Олександр

100

Беленков Марко

100

Білоусов Михайло

100

Благий Мар'ян

100

Блощичак Ігор

100

Бокало Ярина

100

Гілецький Петро

100

Гінкул Максим

100

Гогоша Христина

100

Горошко Назарій

100

Грибков Олександр

100

Грінер Ілона

100

Гузій Катерина

100

Дувало Віталій

100

Дячок Микола

100

Закревська Ірина

100

Іватьо Юлія

100

Камінська Єлизавета

100

Капустяк Роман

100

Кобрин Ярослав

100

Коваленко Софія

100

Колодрубець Андріана

100

Кучерявий Марко

100

Кучма Діана

100

Kyshchun Vladyslav

100

Левицька Катерина

100

Ліхтаревський Владислав

100

Лозовий Дмитро

100

Лучинин Ігор

100

Максим Скиданчук

100

Малерик Марія

100

Марущак Тетяна

100

Мельник Володимир

100

Мокра Ангеліна

100

Мостова Віта

100

Ненчук Роман

100

Палига Маркіян

100

Пасічко Софія

100

Пелих Ольга

100

Побігач Максим

100

Попенюк Софія

100

Процюк Олег

100

Рицарь Ольга

100

Рудько Остап-Арсен

100

Скібицький Назарій

100

Склянчук Богдан

100

Сподарик Софія

100

Толкачов Олексій

100

Толочанов Максим

100

Трофимов Володимир

100

Фірчук Богдан

100

Франкевич Олександра

100

Фургала Максим

100

Ходзько Олексій

100

Цап Назар

100

Чеботарьова Юлія

100

Швець Тетяна

100

Шкурлей Вероніка

100

                                       *очікуйте подальших повідомлень


Список переможців І туру з фізики*

Топ-учасники І туру

з фізики, які пройшли у ІІ тур

олімпіади «Майбутнє з Політехнікою»

Прізвище, Ім'я

Оцінка/100

Ходзько Олексій

100

Трофимов Володимир

100

Толкачов Олексій

100

Тиндик Назар

100

Старченко Денис

100

Рудько Остап-Арсен

100

Ненчук Роман

100

Кучерявий Марко

100

Дячок Микола

100

Дубовий Дмитро

100

Гінкул Максим

100

Баган Олег

100

Kyshchun Vladyslav

100

Танасійчук Богдан

90

Потіха Андрій

90

Пивоварчук Віталій

90

Кобрин Ярослав

90

Ільків Софія

90

Закревська Ірина

90

Десна Богдан

90

Василишин Надія

90

Білоусов Михайло

90

Беленков Марко

90

Бабій Олександр

90

Шувар Михайло

80

Чеховський Дмитро

80

Фургала Максим

80

Стаднюк Остап

80

Перхун Максим

80

Мельник Володимир

80

Маркевич Дмитро

80

Крисанова Поліна

80

Камінська Єлизавета

80

Іванейко Юрій

80

Живчин Вікторія

80

                                       *очікуйте подальших повідомлень

Топ-учасники І туру предметних олімпіад з української та англійської мови, які проходять у ІІ тур

Rom An -

Список переможців І туру з української мови*

Топ-учасники І туру

з української мови, які пройшли у ІІ тур

олімпіади «Майбутнє з Політехнікою»

Прізвище, Ім'я

Оцінка/100

Сірська Марія

100

Сербан Назар

100

Гутчак Владислав

100

Ненчук Роман

100

Козак Надія

100

Машталер Софія

100

Ярина Ярина

100

Анна Стасишин

98

Vasylkiv Maxym

98

Vasylkiv Orest

98

Рондяк Софія

98

Пазюк Марта

98

Дмитраш Марія

98

Коваленко Зоряна

98

Толочна Анна

98

Коваленко Софія

98

Гінкул Максим

96

Захаров Ярослав

96

Голик Соломія

96

Чопик Мар'яна

96

KUZO SOFIIA

96

Чешеров Максим

96

Середа Дар'я

96

Нікольська Маріанна

96

Цап Назар

96

Попенюк Софія

96

Мандзюк Марія

94

Вінцковська Марія

94

Сподарик Софія

94

Чеховський Дмитро

94

Кабало Соломія

94

Гелиш Юлія

94

Білак Софія

94

Шевель Аліна

94









































                                  *очікуйте подальших повідомлень


Список переможців І туру з англійської мови*

Топ-учасники І туру

з англійської мови, які пройшли у ІІ тур

олімпіади «Майбутнє з Політехнікою»

Прізвище, Ім'я

Оцінка/100

Анна Стасишин

90

Горбуляк Маркіян

89

Князь Анна

89

Підвірний Назар

83

Цап Назар

82

Муха Христина

81

Бандрівський Денис

81

Гутчак Владислав

80

Сербан Назар

80

Гінкул Максим

79

Ярина Ярина

77

Zymianskyi Nazar

76

2108 bregnefire(Жила Святослав)

75

Сірська Марія

75

Березюк Діана

74

Ковалишин Вікторія

74

Андрієвський Владислав

73

Оніщук Олександр

73

DZYHOVSKA ANASTASIIA

73

Гамрацей Дмитро

72

Чемерис Надія

71

Брийовська Андріана

71

Любов Паращук

67

Смаль Юлія

67

Лавріненко Олександр

67

Козак Надія

66

Рудько Остап-Арсен

66

Філіповський Дмитро

65

Кубський Іван

64

Юрій Морський

64





































                                  *очікуйте подальших повідомлень